OM OS


KONCEPT

FitXplorer samarbejder med fitnesscentre for at give dig mere fleksibilitet til træning. På vores hjemmeside kan du købe dagpas til gymnasier uden et medlemskab.

Sammen skaber vi flere muligheder for at være sund, og vores mål er at gøre dette enkelt og let for alle.


MISSION, VISION & VÆRDIER

Vision:

Vores vision er at gøre det nemt for alle at træne overalt, når som helst uden behov for medlemskab.

Mission:

Vores mission er at skabe et netværk af fitnesscentre, der gavner alle, kunderne og fitnesscentrene.

Værdier:

Trustworthiness

Responsibility

Uniqueness

Simplicity

Transparency


VORES TEAM

Klik på vores navne for at læse en kort biografi om os


Direktør

+ 45 3050 7175

jannik.jarnsborg@fitxplorer.com


Adrian Nothnagel

Business Manager Tyskland

+49

adrian.nothnagel@fitxplorer.com


Business Manager Ukraine

+380

natalia.vashchenko@fitxplorer.com


Oleksandra Homeniuk

Business Manager Ukraine

+380

oleksandra.homeniuk@fitxplorer.com


Business Manager Danmark

+ 45 5364 1419

magnus.wedel@fitxplorer.com


Jacob Nielsen

Business Manager Danmark

+ 45 2845 1590

jacob.nielsen@fitxplorer.com


Steven Kopp

Business Manager Australien

steven.kopp@fitxplorer.com


Shane Kristiansen

Systemudvikler

+ 45 2645 0968

shane.kristiansen@fitxplorer.com


Marketing Manager

+ 45 6126 1698

pernille.eriksen@fitxplorer.com


Anja Soerensen

Marketing Manager & Ambassador

+ 45 2871 9812

anja.soerensen@fitxplorer.com


Ambassadør

+ 45 2287 5749

jannick.gram@fitxplorer.com


For generelle henvendelser bedes du kontakte os: info@fitxplorer.com



drevet af apps2GROW